Našlaitėlio kelionė į Jeruzalę

Gegužės 22 dieną gimnazijoje vyko atvira integruota lietuvių k. ir literatūros-geografijos pamoka „Radvila Našlaitėlis. Kelionė į Jeruzalę“. Tai dar viena projekto „Herojai“ veikla. Pamokos dalyviai sužinojo apie mūsų pasirinkto herojaus – Našlaitėlio asmenybę, jo kelionių svarbiausias akimirkas bei įspūdžius. Buvo įdomu sužinoti, kokie nuopelnai priklauso šiam kilniam žmogui. Tai ne tik keliautojas, bet ir pirmojo…

Plačiau...

Kaip mokyti skaityti?

Ar mokate skaityti? Nusišypsojote? Tačiau ar tikrai šis kausimas suaugusiajam kelia tik juoką? Apie tai, kaip sudominti, kaip mokyti suprasti skaitomą tekstą, kalbėjomės gimnazijoje organizuotame seminare „Kaip mokyti skaityti“. Seminaro pabaigoje priėjome prie išvados, kad skaitymas – ne tik lietuvių kalbos mokytojo reikalas, skaityti savo dalyko tekstą turi mokyti kiekvienas mokytojas.

Plačiau...

Pilietiškumo egzaminas jau rytoj – kviečiame dalyvauti!

Ką reiškia būti pilietišku ir kaip prie valstybės gynybos ir gerovės galiu prisidėti jau dabar? Tai itin dažnai užduodami klausimai dabartiniame geopolitinių iššūkių kontekste, todėl Krašto apsaugos ministerija (KAM) kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM pirmąkart organizuoja plačiajai visuomenei skirtą Pilietiškumo egzaminą! Gegužės 14-ąją, Pilietinio pasipriešinimo dieną, kviečiame visus Jūsų organizacijos ir…

Plačiau...

„Poezija kasdienybėje“

Gegužės 7-ąją švenčiame spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną bei džiaugiamės galimybe skaityti, kalbėti, rašyti savo gimtąja kalba. Būtent šios dienos proga gimnazijoje eksponuojama parodėlė „Poezija kasdienybėje“. Idėjos autorė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Auglytė – pristatydama parodą papasakojo apie tai, kaip gimė ši mintis: anot mokytojos, labai svarbu išmokti stabtelėti, įsižiūrėti į…

Plačiau...